DINASTÍA VIVANCO

Crianza

Dinastia Vivanco veiniistandused ja tehas asuvad ilusas Briones’i külas La Rioja veinipiirkonna südames, Rioja Altas. Viinapuuaiad kasvavad ümbritsevate mägede kaitsvas embuses kauni Ebra jõe nõlvadel, nautides pika suve kuuma päikest. Viinamarjad korjatakse käsitsi, segatakse ja mahendatakse Prantsuse tammevaatides. Kääritamisel jäetakse viinamarjadele alles kestad, et saavutada aastakäigu parimad omadused.

Dinastia Vivanco Crianza on laagerdunud 16 kuud tammetünnides ja vähemalt 6 kuud pudelis – Rioja veinide tõeline tippkvaliteet.

Veinisort
Piirkond
Aastakäik
Viinamari
Aroomid
Sobivus

Serveerimis–
temperatuur
Alkoholisisaldus
Auhinnad


Arvustused
Doc Rioja, Crianza
La Rioja, Hispaania
2008
Tempranillo
Kirss, maasikas, mustsõstar, vanill
Valge ja punane liha, köögiviljatoidud, riisitoidud
16°C -18°C

13,5%
Mundus Vini 2009: Gold, Zarcillo Award 2009: Silver, Int. Wine Challenge 2009: Bronze
Parker points: 90, Winespectator: 90 points, „top100“ ja „100 outstanding values“Dinastia Vivanco Crianza on ilusa intensiivse kirsipunase värviga vein, millel on aimatavad purpursed nüansid. Aroomis on tunda punaseid marju kombineeritult tammerösti ja vürtsinootidega. Maitses aga maasikat ja teisi küpseid punaseid marju. Sellel veinil on pehmed tanniinid ja elegantselt pikk järelmaitse. Muljetavaldavat veinikogemust täiendab kaunis 19nda sajandi alguse disainiga pudel. Kuninglik Rioja Crianza!

TUTVU KA MEIE TEISTE VEINIDEGA

Matiesen Punane
Matiesen Valge
Matiesen Vahuvein
Roumaguet Bordeaux Blanc
Roumaguet Bordeaux Supérieur
Château La Pelissiere Bordeaux Sainte-Foy